Beylikdüzü su kaçağını makineyle bulan tesisatçı ile temiz su ve pis su borusundaki kaçaklar kameralı cihazlarla noktasal olarak bulunur. Beylikdüzü su kaçağı bulma servisi telefonu 0533 355 94 93 tür bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Beylikdüzü makineyle su kaçağı bulan tesisatçılar boru patlak yerini kırmadan bulma hizmeti vermektedir. Boru patlak yerini hatasız olarak tüm tesisata uygulanacak basınç ile saptanabilir. Kaçak olan bir noktada sesin artması gerekir. Kulak ile dinleyecek olsanız yanıltıcı olur veya ucuz mekanik türdeki sistemler ile tüm sızıntı noktaları bulunamayabilir. Fakat ortalama 5-10 dakika içinde yüzey içlerindeki ses dalgalarını analiz ederek problemler kısa sürede aşılabilir.

Beylikdüzü su kaçağını makineyle bulan tesisatçı hassas ses takip dedektörü olan firmadır. Su borusu kanal kaçağı bulma dedektörü olan cihazımız ile kırma, çökme, patlama gibi pek çok sorun yeri bulunabilir. Eğer lavabo ana gideri içinde su kaçağı, sızıntısı varsa ilgili kata ait en yakın lavabo tesisat gideri içinden başlatılacak kameralı su kaçağı tespiti çalışması ile sistemdeki çatlak alanları görüntülenerek bulunur. Her yüzeyin parçalanmasını asla tasvip etmiyoruz. Ekibimiz lavabo şebeke su sızıntısını aramak için yüzeylere tutulacak gelişmiş ses analiz dedektörü ile sızıntının çarpma esnasındaki açığa çıkan belirtilerini takip eder. Su çarparken ses dalgası ve onu da rakamlara çevirebilecek türde cihaz verileri ve ustalarımızın tecrübesi ile zemindeki, yerdeki su sızıntılarının tam olarak yerini saptamamızı sağlamaktadır.

Beylikdüzü su kaçağını makineyle bulan tesisatçı sesli su arama cihazı olan tesisatçıdır. Ses dalgasında filtreleme, frekans ayarını değiştirme, bina içinden gelen gürültüleri engelleme, gezdirilen tüm yüzeylerde kaç tane su sızıntıları olursa olsun onların tespitini hatasız olarak bu gelişmiş cihazlar ile yapmaktayız.

beylikdüzü su kaçağını makineyle bulan tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir